zakázky

Šití na přání mě provází od počátku. Obor, který jsem si zvolila, byl dámská krejčová a již při učení jsem se dostala do kontaktu se zákaznicemi a ten samotný proces tvorby mě ohromil. Postupem času jsem poznávala taje i úskalí krejčoviny. A také jsem pochopila, že něco hodnotného může vzniknout jen vzájemným poznáváním, otevřeností a důvěrou. Splnit přání zákazníka je důležité, ale dnes vím, že to nestačí. Tvůrce by měl umět nejen naslouchat, ale i vést a s využitím svých zkušeností a umu se protančit s nadhledem k originálu, z něhož budou nadšené zákaznice i návrhářka.

modely

Z touhy vytvářet původní oděvy vznikla v roce 1999 značka Nicole Matéffy. Při tvorbě originálních modelů se cítím úplně svobodná a mohu zhmotnit své abstraktní představy. U každého modelu mám přání, aby si ho našla žena, která vidí svět podobně, a aby jí model obohatil nejen šatník, ale i náladu a prožívání všedních dnů.

akce

Z událostí, na nichž jsem byla aktivním účastníkem, namátkou Přehlídka letních modelů k slavnostnímu otevření Andělské galerie v Českých Budějovicích v červnu 2014, Valentýnská kolekce 2012 pro Českobudějovický deník: "Oslava lásky každý den" nebo Fashion Weekend České Budějovice 2011: přehlídka společenských šatů v hotelu Zvon: "Kolekce party šaty".cz / en

Copyright © 2014–2023 Nicole Matéffy – web design HARPUNA :: graphics & multimedia